BELYSNING / Väggbelysning / Vagnslyktor 8838670
nr 883 8670
Vagnslyktor
Ett par, med krona, höjd: 56
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 24 mars 2014
kl 20:14:04
1.400 kr
1.600 kr